Nihat Efendi Biberli Yeşil Zeytin 1 Kg

Nihat Efendi Biberli Yeşil Zeytin 1 Kg

yerli üretim2

Nihat Efendi Domat Biber Dolgulu Yeşil Zeytin

Zeytin Türk mutfağının vazgeçilmez besinlerinden birisi olmaktadır. Özellikle kahvaltı sofralarında sıklıkla tüketilen zeytinlerden en sık tercih edilen çeşidi yeşil zeytinlerdir. Sizlere sunduğumuz Nihat Efendi domat biber dolgulu yeşil zeytin ürünlerimiz iri taneli özelliği ile hem lezzetli hem de sağlık açısından birçok yararı bulunmaktadır.

 

Nihat Efendi Domat Biber Dolgulu Yeşil Zeytin

Biberli yeşil zeytin iri taneli özelliği ile domat tipi yeşil zeytinlerden üretilmektedir. Sonbahar mevsiminde toplanan zeytinler çekirdekleri çıkarıldıktan sonra tatlanmaları için bir süre suda bekletilmektedir. Yaklaşık 7 gün boyunca suyu her gün değiştirilen zeytinler 2 ay suda bekletilir ve limon suyu ve doğal tuz ile hazırlanan özel salamurada dinlendirilmektedir. Çekirdeksiz olarak ürettiğimiz yeşil zeytinler biberler ile doldurulur ve ambalajlanarak tüketime hazır hale getirilir.

Sizlerde Nihat Efendi domat biberli zeytin ürünlerimize sahip olmak isterseniz siparişlerinizi hemen oluşturabilirsiniz. Web sitemizden saat 17:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargolanmaktadır. Bu sayede sipariş verdiğiniz ürünleri hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Nihat Efendi  biberli yeşil zeytinlerimiz lezzet garantisi ile kahvaltı sofralarında yerini almaktadır. Hafta içi oluşturduğunuz siparişleriniz dışında cumartesi günü saat 12:00'a kadar da siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Aynı gün kargoya verdiğimiz siparişleriniz 2 gün içerisinde sizlere teslim edilmektedir.

 

Nihat Efendi  Domat Biber Dolgulu Yeşil Zeytin Özellikleri

Nihat Efendi  biberli yeşil zeytinlerimizin sahip oldukları özellikleri dolayısı ile sağlığa da pek çok faydası bulunmaktadır. Özellikle sabah kahvaltılarda tüketeceğiniz yeşil zeytinlerin karaciğeri temizleme özelliği de bulunmaktadır. Nihat Efendi  domat yeşil zeytin ürünlerimizin özellikleri şunlardır:

  - Domat tipi olması sebebiyle oldukça lezzetlidir.

 - Çekirdeksiz ve biberli zeytin çeşididir.

 - Hiçbir şekilde katkı maddesi katılmadan üretilmektedir.

 - İçerdiği bol D vitamini sayesinde metabolizma açısından da büyük fayda sağlar.

 - Çocukların gelişiminde büyük yararı bulunmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR