Nihat Efendi Kuru Sele Siyah Zeytin 1 Kg. Pet
Nihat Efendi Kuru Sele Siyah Zeytin 1 Kg. Pet
Nihat Efendi Kuru Sele Siyah Zeytin 1 Kg. Pet

Nihat Efendi Kuru Sele Siyah Zeytin 1 Kg. Pet

Fiyat : ₺299,90(KDV Dahil)
yerli üretim2
:

Nihat Efendi Yağlı Sele Zeytin

İri taneleri, yumuşak dokusu ve eşsiz lezzeti ile damakta büyük iz bırakan besinlerden biri kavlak sele zeytinidir. Sitemiz içerisinde yer alan bu ürün tamamen doğal olan zeytin çeşitlerimizden biri olarak satışa sunulmaktadır. Nihat Efendi yağlı sele zeytin hem zeytinin lezzeti hem de doğal yağının lezzeti ile birleşerek eşsiz tadını ön plana çıkarmaktadır. Sofralardan eksik olmayan siyah zeytin en güzel hali ile sitemizde satışa sunulmaktadır. Yağlı sele zeytini küçük çekirdekleri ve ince kabuğu ile lezzetini ikiye katlamaktadır.

 

Yağlı Sele Zeytini

Zeytin alışverişi yapacak olan kişiler lezzeti ile damakta tat bırakan, ince kabuklu, küçük çekirdekli ve kolay tüketim ürünü istemektedir. Tüm ihtiyaçları karşılayan bu yağlı sele zeytin çeşidimiz, siyah zeytinin en güzel halini almaktadır. Boyutları 4 XL olan bu zeytinler birer kiloluk kavanozlar halinde paketlenmiştir. Tamamen doğal fermante ürünü olan ve olgunlaşma süresini tamamlamış şekilde satışa sunulan ürünlerimiz içerisinde kimyasal katkı maddesi barındırmamaktadır. Zeytin alışverişi yapmak isteyen kişiler sitemiz nihatefendizeytinyagi.com adresini incelemektedir.

 

 Siyah Nihat Efendi Zeytin Faydaları

Lezzeti ve paketi ile en çok tercih edilen zeytin çeşitlerinden biri siyah Nihat Efendi zeytinidir. Faydası içeriğinde olan vitaminler ile günden güne artmaktadır. Kalsiyum açısından kemik gelişimine katkısı bulunan bu önemli besin, günlük hayatta düzenli olarak tüketilmesi önerilmektedir. İnce kabuklu olması ile sindirimi kolaydır.

Bağışıklık sistemini güçlendirici C vitamini içermektedir. Kışın gribal hastalıklara karşı koruma sağlar. Genetiği oynanmamış tamamen doğal olarak dalından koparılarak paketlenen bu ürün içerisinde A vitamini başta olmak üzere D ve E vitaminleri içermektedir. Mide yanması ve mide asidi problemleri yaşayan kişiler için mideyi rahatlatma görevini üstlenmektedir. Sindirim sistemini kolaylaştırarak metabolizmanın düzgün ve doğru çalışmasına yardımcı olur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR