Nihat Efendi Süper Lüx Taş Baskı Zeytin 1 Kg. Pet
Nihat Efendi Süper Lüx Taş Baskı Zeytin 1 Kg. Pet
Nihat Efendi Süper Lüx Taş Baskı Zeytin 1 Kg. Pet

Nihat Efendi Süper Lüx Taş Baskı Zeytin 1 Kg. Pet

Fiyat : ₺229,90(KDV Dahil)
yerli üretim2

Taş Baskı Gemlik Siyah Zeytin 291-320 Kalibre

Sofraların vazgeçilmez ürünü olan siyah zeytin lezzeti ile damakta tat bırakmaktadır. Tamamen doğal şartlar altında yetiştirilen ve dalından taze taze koparılarak sunulan taş baskı siyah zeytin adından sıkça söz ettirmektedir.

:

Taş Baskı Gemlik Siyah Zeytin 291-320 Kalibre

Sofraların vazgeçilmez ürünü olan siyah zeytin lezzeti ile damakta tat bırakmaktadır. Tamamen doğal şartlar altında yetiştirilen ve dalından taze taze koparılarak sunulan taş baskı siyah zeytin adından sıkça söz ettirmektedir. Dalından koparıldıktan sonra özenle korunan zeytinler doğal gelişim süreçlerine aşama aşama devam etmektedir. Taş baskı zeytin alışverişi yapacak olan kişiler sitemiz nihatefendizeytinyagi.com.tr adresine giriş yaparak ürün çeşitlerimize ulaşmaktadır.

 

Doğal Tarım Ürünü Zeytin

Doğal şartlar altında yetiştirilen siyah zeytin bölgenin en meşhur ürünlerinden biridir. Sofraların yıldızlı ürünü olan zeytin, muhteşem tadı ile lezzetini içinde saklı tutmaktadır. Siyah zeytin severler için ürünümüz Nihat Efendi siyah zeytini hem kahvaltılarda hem de diğer öğünlerde rahatlıkla tüketilmektedir. Tazeliği ve doğallığı ile sevilen bu ürünümüz sitemiz nihatefendizeytinyagi.com adresinde satışa sunulmaktadır.

 

Siyah Zeytin Faydaları Nelerdir?

Dalından koparılma sürecinden sofralara gelme sürecine kadar lezzetinden hiçbir şey kaybetmeyen siyah zeytinin sağlık için faydaları oldukça fazladır. Kalp rahatsızlığı olan kişiler için kan akışının düzenlenmesini ve kalp atışlarının normal bir dengede kalmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda kalp krizi geçirme riskini de en aza düşürmektedir. Siyah zeytin satın alan kişiler doğallığı ve lezzeti ile her öğün rahatlıkla tüketebilmektedir. Hafif olarak sunulan bu zeytin obeziteye karşı mücadele konusunda da en çok önerilen besinlerden biridir.

Siyah zeytin sindirim sistemini düzenlemeye ve bağırsakların doğru şekilde çalışmasına yardımcı olur. Pek çok kişinin yaşadığı sindirin problemleri için düzenli siyah zeytin tüketimi uzmanlar tarafından önerilmektedir. Tamamen doğal şartlar altında yetişen siyah zeytin içerisinde pek çok vitamin bulundurmaktadır. Kemik gelişimine destek olan siyah zeytin aynı zamanda damar tıkanıklığı, görme bozukluğu ve kas zedelenmeleri gibi rahatsızlıklar için de tedavi oluşturmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR